Szalony loch

Dostępna wersja mobilna! Możesz uruchomić grę na swoim telefonie pod tym samym adresem.
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar HammyFire48

Edytowano - 30 kwietnia 2021, 10:41

Super gra, wciągnęła mnie mocno. Fajnie wymyśleni przeciwnicy, gdzie każdy ma inny atak i trzeba się go wyuczyć, żeby dobre uniki robić. Fajne spelle wymyślone, można ich różny kombinacje i combossy fajne robić.
Tylko ten boss drzewo czasami bywa, moim zdaniem przesadzony. Jakby to leczenie jego jest super, ale jakby wykonywał raz na jakiś czas, a nie co drugą jego turę i to prawie o 600 się leczy, gdzie mu ledwie 400 biję przez te dwie tury, a tych roślinek maks dwie ubiję, żeby aż tyle się nie leczył, ale co mi po tym, jak go potem i tak tylko z 100 HP zabiorę, bo wszystką manę zużyłem na zbicie tych roślinek, a on znowu je przywołuje, żeby znowu za 600 się uleczyć. Chyba, że na wykonanie tego ruchu ma małą szansę, a ja mam pecha i praktycznie co drugą turę się leczył.
Takie 9/10.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dostępna wersja mobilna

Gra działa także na smartfonach i tabletach, jak również w aplikacji Jeja.pl na Androida!

Opis

Klasyczna turowa gra RPG z elementami zręcznościowymi, w których przemierzasz niebezpieczny loch, natykając się na coraz potężniejsze kreatury. Wybieraj właściwe ataki i klikaj w odpowiednim momencie, aby zmaksymalizować obrażenia.

Sterowanie

Podobne gry

W co grali inni