Ruined of War

Zagrań: 5283
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lipca 2016, 19:36

Gra rzeczywiście bardzo krótka, a historii z tej gry nic za wiele nie wynika. Bardzo możliwe, że to dopiero początek historii :) Szczególnie ta specyficzna grafika mnie urzekła. Ale jest ona za wysoka i może obciążać ona kartę graficzną. Te połączenia barwne, które powoli przechodzą w nie za mocne barwy podczas podróżowania po tym tajemniczym jakby oddzielonym świecie przez różne kawałki mostów i "gałęzi". Światło słoneczne nawet nie razi w oczy ( jak dla mnie). Ciekawe co chciał stwórca tej gry nam przekazać poprzez kontrast pogody i na końcu ukazał nam się wielki olbrzym z kamieni, który uderzył w most swoja bronią. Moja ocena jak na razie jest bardzo dobra. Nie będę się wypowiadać w skali punktowej, bo uważam, że to najlepiej kiedy fabuła gry, się już zakończy. :) Moglibyście dodać ustawienia graficzne, dla słabszych komputerów i bardziej urozmaicone sterowanie. Lepsze wspinanie się na te gałęzie obok mostów, bo można bardzo łatwo spaść. Dla ładniejszego wyglądu dodałabym widok naszych rąk a gdy popatrzymy w dół to, widok naszego bohatera/bohaterki brzucha i nóg. :) Dodać tryb pełnoekranowy jak i muzykę w rozgrywce zmieniającą się co jakiś fragment inną, ale podobną i miłą dla ucha. ;)

Avatar pcbudzinski

17 czerwca 2016, 18:39

Moim zdaniem gra ma doży potencjał , ale niestety nie dokonca się to udało ponieważ , gra jest bardzo krótka . Na szczęście sterowanie , audio , scenki i grafika udały się wyśmienicie . POLECAM !

gra :4/5

Avatar oski228456

13 czerwca 2016, 20:29

No więc mam bardzo dużo do wypowiedzenia na temat tej gry. Po pierwsze, fabuła tej gry jest bardzo krótka oraz wskazuje na jakiś początek, jakby była niedokończona (to troche dobrze, bo to oznacza, że gra zostanie "zupdate'owana" lub wyjdzie jej sequel), czego następstwem będą: a) dopracowanie sterowania ( troche trudno na tych "krzywych mostach" się poruszać); b) wydłużenie i dopracowanie fabuły (co to ma być: wychodzisz z krypty, widzisz 3 krótkie filmiki jak robot rozwala miasto, i co?) c) może zamienią ekstremalną grafikę na jakieś shadery (no bo ta grafika jest ładna, ale taka minecraftowa i wydziela tak dużo gamma, że aż razi w oczy. Po za tym, rendering na słabych procesorach GPU i pamięci RAM może doprowadzić do resetu komputera lub przeglądarki, a na starych kartach graficznych może doprowadzić do uszkodzenia układu graficznego, czego następstwem jest uszkodzenie karty pamięci (czyli dodatkowe wydane niepotrzebnie przez jakąś grę pieniądze) i\lub wymiana całego układu scalonego), dzięki czemu zostaną wyeliminowane powyższe czynniki. Po drugie, muzykę mogliby bardziej dopracować, co spowodowałoby wydzielenie endorfiny lub adrenaliny, w zależności od nastroju, jaki miał być w grze, co się nie udało, bo gra nie ma nastroju. Po trzecie, mogliby dodać coś w stylu np. walki z jakimiś potworami albo coś.

Moja ogólna ocena to 5/10. Moja ocena wzrośnie o 4, gdy zostaną wyeliminowane wszystkie powyższe czynniki.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2016, 16:18

Gra bardzo krótka, aczkolwiek wspaniała. Grafika mnie urzekła. To samo tyczy się tajemnicą owianą wokół świata tej gry. Zdecydowanie 5/5.

Avatar Jeroslaf_Sandal1

13 czerwca 2016, 14:25

Grafika: 10/10...
Muzyka :7/10
Poza tym krótka i nie ma żadnego przesłania....

Avatar reedy7

13 czerwca 2016, 12:11

gra fajna ale bardzo krótka

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Niesamowita podróż po ruinach fantastycznego świata. Co spotkało tę krainę? Zwiedzaj i poznawaj historię tego miejsca, a być może uzyskasz odpowiedź na swoje pytania. Produkcja posiada rewelacyjną jak na standardy przeglądarkowe grafikę.

Uwaga! Gra zajmuje dość dużo miejsca na dysku twardym, stąd na wolniejszych łączach wczytywanie może zająć nawet kilkanaście minut.

Sterowanie

WSAD / Strzałki - Poruszanie się
Spacja - Skok

Podobne gry

Hity z naszych gier