Halloweenowy ratunek Cody'ego

Gra Halloweenowy ratunek Cody'ego wymaga pluginu Adobe Flash

Twoja przeglądarka od stycznia 2021 roku nie obsługuje pluginu Adobe Flash. Trwają intensywne prace nad emulatorem gier flash bezpośrednio w przeglądarce. Część gier juz działa w ten sposób, ale jeszcze nie wszystkie. Dlatego możesz zaglądać tu od czasu do czasu, bo ta gra też będzie w przyszłości działać w emulatorze.

Poniżej znajdziesz inne hitowe gry, które uruchomisz bez problemu nawet na telefonie! Właściwa gra znajduje się pod tymi polecanymi grami.

Jeśli jednak chcesz już teraz uruchomić gry oparte o plugin Adobe Flash możesz to zrobić w następujący sposób:

Sposób nr 1:


Sposób nr 2:

  • pobierz i rozpakuj wersję Google Chrome 85 z Internet Archive:
    Google Chrome Portable
  • Zezwól na wtyczkę Adobe Flash
  • Kliknij prawą myszą na grze i wybierze Uruchom wtyczkę

Wersja wtyczki Flash 31 może zawierać niezałatane luki, więc zalecamy korzystanie z niej wyłącznie w celu zagrania w gry, na osobnym komputerze, a nie do surfowania po całym internecie. Docelowo ta gra będzie uruchamiana w emulatorze, w każdej przeglądarce. W między czasie trzeba trochę pokombinować albo zagrać w inne polecane gry.

Wybierz inną grę z polecanych:

Zagrań: 7037
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar Kitten765

4 lutego 2016, 17:57

"Przekroczono limit czasu operacji" Czy tylko ja to mam....i czemu? ;_;

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2015, 20:57

Rozmawiamy z dziewczyną,z kasjerem,dziewczyną i dajemy dolar kasjerowi.Wchodzimy.Bierzemy banana,rure,zapałki i puszke.Idziemy w lewy dolny róg.Bierzemy guzik,klej,ręcznik,nić,taśme,pędzel i gwożdzie.Wychodzimy i w prawo.Bierzemy ,,szare koło" i łuk.Wychodzimy i w prawy górny.Bierzemy miksture.Łączymy ją z bananem.Wracamy,w lewo i prawy dolny.Rzucamy banana i wychodzimy za linie.Bierzemy kartke,maske i to niebiesko szare coś.Wracamy, w prawo i w prawy dolny.Bierzemy drabine i szybko klikamy na maske.Wracamy i w prawy górny.Patrzymy na kartce jaki jest kod.Póżniej patrzymy natą na ścianie.Cyfry z naszego kodu zamieniamy na te,które są połączone liniami.Piszemy kod w keypadzie.Kładziemy drabine pod to niebieskie i to bierzemy.Bierzemy drabine.Wracamy i w lewy górny.Kładziemy drabine pod obraz.Łączymy niebieskie coś z gwożdziami i przyczepiamy.Bierzemy drabine,lalke i grób.Wracamy,w lewo i prawy górny.Przyczepiamy do ściany ,,szare koło",stawiamy na podłodze grób i łaczymy liną.Bierzemy bathak i ,,szare koło".Wracamy,w lewo i lewy dolny.Kładziemy drabine pod ściane i sie wspinamy.Zawieszamy ,,szare koło",strzelamy bathakiem w drugą ściane i zjeżdżamy rurą.(geronimo!)Bierzemy drabine i rękawicę.Wracamy,w lewo i lewy górny.Smarujemy rękawicę klejem i na ścianę.Kładziemy kule do kręgli na półkę, rzucamy lalkę i wciskamy czerwony guzik.Bierzemy zapałke,kartkę,stolik i strzałę.Wracamy i w prawo.Na strzałę taśme i puszke.Pocieramy zapałke o pudełko i o strzałe.Łączymy strzałe z łukiem.Moczymy pędzel w puszce.Łączymy z taśmą.To łączymy z tym niebieskim czymś.Patrzymy na kartke i piszemy kod na keypadzie.Wchodzimy.Szybko stawiamy stołek,wchodzimy,puszczamy niebieskie coś i strzelamy z łuku w kartki.
KONIEC

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2015, 20:58

sory strzałe nie owijamy taśmą lecz ręcznikiem.

Avatar kamilowski2004

19 listopada 2014, 08:20

i ten slender na końcu

Avatar Yoda2

7 listopada 2014, 20:53

Szybka gra

Avatar dominik0416

6 listopada 2014, 16:02

miła gra na rozlużnienie lecz krótka i łatwa

Avatar kamilowski2004

6 listopada 2014, 16:03

@dominik0416: nie dla mnie

Avatar aragorn122

5 listopada 2014, 09:28

5/5 Dobra gra tylko trochę za łatwa i za krótka... :D

Avatar szept111

5 listopada 2014, 08:46

Popieram. Za łatwe...

Avatar sadams

5 listopada 2014, 07:08

Za łatwe

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Wprawdzie już po Halloween, ale dobra klikanka zawsze w cenie! Cody staje po jasnej stronie mocy i rusza na ratunek dzieciakom, które utknęły zamknięte w Domu Strachów. Raczej nie jest im tam przyjemnie!

Sterowanie

Myszka

Podobne gry

Hity z naszych gier